محصول تازه لادا با اسم XRAY معرفی شد

لادا محصول تازه خود با نام XRAY معرفی کرد که مجهز به چرم آلکانترا و دوربین مداربسته ارزان رهیاب ماهواره‌ای داچیا است .

ممکن است با شنیدن اسم لادا اولی محصولی که از این دوربین مداربسته ارزانساز روسی به ذهن بیاید , دوربین مداربسته ارزانیی کوچک در چهل سال‌ پیش است . ولی شاسی‌بلند نیوا نیز به‌عنوان یک دوربین مداربسته ارزانی پرطرفدار بین آف‌رود سواران اروپا , کماکان بعد از سپری شد ۴ دهه روی خط ساخت جای دارد ; البته این اتومبیل فقط محصول لادا وجود ندارد و این دوربین مداربسته ارزانساز , محصولات جدیدی هم برای جایگزین کردن محصول ها قدیمی خود دارااست . یکی این دوربین مداربسته ارزانها , گونه XRAY است که البته با اعتنا به طول سقف , می‌توان آن را در دسته‌ی کراس‌اوورها نیز طبقه‌بندی کرد . اکنون نسخه‌ای ویژه از این دوربین مداربسته ارزان برای بازار داخلی روسیه معرفی شده است که به‌دنبال به ویژگی ها و قابلیت‌های آن خوا‌هیم پرداخت .

لادا XRAY

دو نکته در خصوص لادا XRAY موجود هست که این دوربین مداربسته ارزان را تبدیل به یک محصول متعدد در میان محصولات لادا می کنند . اولی نکته اینکه , نوع XRAY اولی لادایی است که دارنده نسخه‌ی ویژه یا این که به عبارتی اسپشیال ادیشن است ; موردی که تا قبل از این از یک دوربین مداربسته ارزانساز روسی مشاهده نشده بود یا این که چنانچه هم بوده , بایستی اعلام‌کرد عرضه‌ی نسخه‌های ویژه‌ , کاری است که لادا به‌ندرت انجام می دهد . علاوه بر این , XEAY او‌لین محصول در مورخ لادا است که صندلی‌های آن دارای پوشش چرم آلکانترا می باشند ; ضمن اینکه صندلی‌های جلو به گرم‌کن نیز مجهز شده‌اند .


لادا XRAY

در درون کابین این دوربین مداربسته ارزان می‌توان به مواردی چون پوشش چرمی غربیلک امر و اهرم بده بستان دنده , تریم داخلی به رنگ مشکی براق و نورپردازی داخلی با لامپ‌های LED اشاره نمود که مورد انتها به هرچه لوکس‌تر و شکیل‌تر دیده شدن کابین اتومبیل یاری شایانی نموده است . سرنشینان این دوربین مداربسته ارزان از امکانات دیگری زیرا دوربین مداربسته ارزان تهویه‌ی خودکار تک نقطه‌ای در کنار دوربین روءیت کرد عقب , بلوتوث , پورت USB , محل ورود AUX و دوربین مداربسته ارزان سرگرمی و رسانه‌ای دوربین مداربسته ارزان داچیا بهره‌مند هستند که کنترلرهای مربوط به آن روی دستور قرار دارند &# دوربین مدار بسته ;

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *